OPC ile Yönetilen Doküman Hizmetleri

Kiralık Fotokopi Makinesi, Lazer Yazıcı | KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.

KYOCERA MDS nedir?

Yaygın kullanımı ile MDS (Managed Document Services) Yönetilen Doküman Hizmetleri anlamına gelmektedir. Yönetilen Baskı Hizmetlerine (YBH) göre daha üstündür çünkü YBH sadece çıktı üzerine yoğunlaşırken MDS yakalamaktan arşivlemeye, güvenlik ve çevre etkilerine kadar iş akışları ile tüm çıktı sürecinizi optimize eder.

Bu bütünsel yaklaşım MDS ‘i tüm potansiyelini maliyet kısıtlamasına yönlendiren şirketler için benzersiz ve hayati bir strateji haline getirmektedir. Aslında tecrübeler MDS'in %30’a kadar çıktı maliyetini indirgeyebildiğini göstermektedir.

KYOCERA MDS doküman çıktı maliyetlerinizi kesin olarak belirlemek için Erişim, Tasarım, Uygulama, Yönetim ve Optimize etme süreçlerini kullanır. Toplam maliyetinizi ve gezegen üzerindeki etkilerinizi azaltmak için terzi usulü bir çevre yaratmadan önce zaman ve kaynakların boşuna harcandığı zamanların altını çiziyoruz. Üstelik, tek bir kaynaktan çok çeşitli hizmet alımı sunarak, KYOCERA MDS çok sayıda satıcı ile uğraşmanın sebep olduğu kızgınlığı ve zaman kaybını engellemektedir.  

Sonuç olarak KYOCERA MDS çıktı yönetiminizi düzene koyabilir, BT departmanınızın iş yükünü azaltabilir ve aynı zamanda yazıcı ve MFPleriniz üzerindeki çevresel etkiyi keser. 

MDS Başarı Öyküleri

KYOCERA MDS sayesinde firmaların belirgin olarak nasıl maliyetlerini azalttığını öğrenin. 

Daha fazla bilgi