OPC ile Yönetilen Doküman Hizmetleri

KYOCERA Kiralık Fotokopi Makinesi, Lazer Yazıcı | KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.

Neden KYOCERA MDS seçmelisiniz?

KYOCERA MDS daha etkili, ekonomik ve çevre dostu doküman çıktısı için mükemmel bir iş ortağıdır, donanımdan iş akışına ve çalışan üretkenliğine kadar, cihazlarınızın markası ne olursa olsun tüm çıktı sürecinizi, optimize eden toplam bir çözümdür.

KYOCERA Bilgitaş aynı zamanda hızlı Çağrı Merkezi ve Uzaktan Görüntüleme ile sektörde liderlik eden bir destek sunmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm çıktı yönetim hizmetlerini tek ve güvenilir bir kaynaktan alabilirsiniz. Ve KYOCERA donanım ve yazılımlarını seçerseniz, aşağıda belirtilen fayda ve güvencelerinden de yararlanabilirsiniz.

  • KYOCERA yazıcılar, fotokopiler ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri benzersiz sağlamlık ve ekonomik oluşları ile bilinirler.
  • KYOCERA yazılım uygulamaları sağlam ve güvenli doküman süreçleri için garantinizdir.
  • KYOCERA, ürünlerini ve teknolojilerini üretirken her zaman çevrenin ve ekonomik kaynakları korunması üzerine odaklanmıştır.
  • KYOCERA ile son derece güvenilir bir hizmet ortağından ihtiyaç duyduğunuz tüm ustalığın keyfini çıkartırsınız.

KYOCERA MDS sadece geniş ve uluslararası kuruluşlar için değildir. Hizmetlerimiz küçük ve orta ölçekteki firmalar için de uygundur. KYOCERA MDS’in firmanızda belirgin bir maliyet azalmasına yardımcı olacağı konusunda güvenimiz tamdır.

MDS Başarı Öyküleri

KYOCERA MDS sayesinde firmaların belirgin olarak nasıl maliyetlerini azalttığını öğrenin.

Daha fazla bilgi